O nás

V oblasti služieb predaja osobných ochranných pracovných pomôcok ponúkame komplexný sortiment pre ochranu zdravia a bezpečnosť pri práci.

Máme dlhoročné skúsenosti

V oblasti zabezpečovania OOP pôsobíme už od roku 2012

Pôsobíme v oblasti služieb zabezpečovania osobných ochranných pracovných pomôcok od roku 2012 a rozsah nášho sortimentu produktov Vám zabezpečí riešenie potrieb bezpečnosti a ochrany zdravia na Vašich prevádzkach efektívne ako z pohľadu nákladov, tak z pohľadu kvality.

Sme dodávateľom významných firiem

Naši zákazníci oceňujú kvalitu nami dodávaných produktov

Pôsobíme v distribučných sieťach producentov osobných ochranných pracovných pomôcok, ktorí samozrejme spĺňajú požiadavky európskeho nariadenia 89/686/EHS a ktorých výrobné podniky spĺňajú zásady akreditácie systému kvality ISO 9001-2000.

Sme váš dôveryhodný partner

Obhájili sme CERTIFIKÁT 2022 - Hodnotenie dôveryhodnosti

Aby sme pri zabezpečovaní služieb pre našich zákazníkov neprerušovali vysokú úroveň zabezpečovania kvality, riadime sa vnútorným systémom kvality, ktorý plne prenáša túto úroveň ku konečnému užívateľovi.

Zdanlivo uzatvorený svet OOPP (osobné ochranné pracovné pomôcky) Vám dokáže vyriešiť veľa problémov kvality, bezpečnosti a aj vzťahov na pracovisku.

Dnešné ochranné prostriedky už neriešia len bezpečnosť pri práci, ale aj pohodlie a dizajnom prispievajú k pohode na pracovisku. Množstvo domácich a zahraničných výrobcov používa rozdielne systémy distribučných sietí, pričom zabezpečovania rozmanitosť výrobkov nie je vždy ľahko dostupná v rozsahu, vzhľadom na potreby zváženia kvalitatívnej úrovne a ceny pre vyriešenie konkrétnej potreby na pracovisku, v akom by ste potrebovali.
Preprava zdarma

Pri objednávke nad 200€ bez DPH

Jednoduchá výmena

Pri nepoužitých produktoch

Záruka funkčnosti

Garantované výrobcom INUTEQ

100% Bezpečnosť

Vašich údajov pri objednáv