Aktívne ochladzovanie INUTEQ-PAC

Udržanie konštantnej teploty osôb pri vysokých teplotách. Ideálne pre priemysel, zdravotníctvo, military a podobne

Holandská spolocnost INUTEQ® vyvinula revolucnú výkonnú technológiu ochladzovania INUTEQ-PAC na základe fázovej zmeny materiálu PCM (Phase Change Material) v piatich rôznych tepelných úrovniach. Toto unikátne INUTEQ® riešenie ochladzovania využíva fázovú premenu (skupenskú premenu) vysokého latentného tepla vdaka comu má využitie v rôznych aplikáciách tepelného hospodárstva.

Produkty podla technológie INUTEQ-PAC, sú na bio-báze a majú vyššie hodnoty bodu vzplanutia oproti ich parafínovými ekvivalentom. Sú umývatelné, netoxické, antibakteriálne, netoxické, nekorodujú a sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Neobsahujú žiadne nebezpecné chemické látky ktoré pracujú pri skupenskej premene. Nie sú nebezpecné pre zdravie, ani pre životné prostredie.

Produkty podla technológie INUTEQ-PAC prekonávajú ich konkurencné produkty ktoré sú na báze parafínu, alebo hydrátov soli v::

  • Lepšej požiarnej bezpecnosti
  • Vyššej latentnej tepelnej kapacity
  • Dlhšej tepelnej stability
  • Bezpecnejšej manipulácie

Produkty z technológie ochladzovania INUTEQ-PAC, pracujú pri extrémnych teplotách a vo všetkých prostrediach bez ohladu na okolitú vlhkost, od 1 do 4 hodín. Vo vnútri chladiacej vesty sú štyri vrecká pre vloženie chladiaceho média.

Technológia ochladzovania INUTEQ-PAC je riešenie pre udržanie konštantnej teploty osôb, pri vysokých teplotách. Ideálne sú pre priemysel, zdravotníctvo, military, špeciálne obleky. Môžu sa používat priamo na telo, alebo na oblecenie, pod pracovné oblecenie bez obavy z omrzlín, poškodenia tkaniva, klbov alebo nekomfortu.

Pozrite si viac informácií o technológii ochladzovania INUTEQ-PAC →

Príklady produktov z technológie INUTEQ-PAC:

Preprava zdarma

Pri objednávke nad 200€ bez DPH

Jednoduchá výmena

Pri nepoužitých produktoch

Záruka funkčnosti

Garantované výrobcom INUTEQ

100% Bezpečnosť

Vašich údajov pri objednáv