Použitie INUTEQ produktov

Najlepšie riešenia na udržanie ľudí v príjemnom chlade v práci, v športe a pri iných náročných činnostiach.

Či už je to v práci, športe alebo vonkajších aktivitách, často krát je naše telo vystavené zvýšenej teplote a prehriatiu. S produktami INUTEQ môžete chrániť a ochladzovať každú časť tela a zvýšiť vašu pracovnú alebo športovú výkonnosť.

pouzitie-praca

Práca / Priemysel

Pre mužov a ženy „v práci“ je akýkoľvek druh práce nielen fyzicky náročný, ale vyžaduje si aj múdre a dôvtipné opatrenia, pretože aj tí najschopnejší pracovníci pocítia vplyv teplého horúceho počasia s pomerne vysokou vlhkosťou.

pouzitie-sport

Šport

Vysoká teplota je vážnym rizikom, s ktorým sa športovci stretávajú nielen počas súťaží, ale aj počas namáhavých a ultra náročných tréningov. Keďže vlny horúčav narastajú, je pre športovcov a športové tímy dôležité, aby urobili všetko pre to, aby boli tepelnej v pohode.

pouzitie-motocykel

Motocykel

Napriek tomu, že jazda na motocykli môže byť v zimnom období veľmi vzrušujúca a dobrodružná, prakticky všetci jazdci sa tešia na dlhé a teplé letné jazdy so svojim sprievodom - so slnkom, ktoré na nich dopadá, na suchých a otvorených cestách od rána do západu slnka.

pouzitie-volny-cas

Voľný čas

Leto je čas, ktorý je najlepšie stráviť vonku: pikniky, grilovanie, turistika, jazda na horskom bicykli, jazda na koni, atď. Robíte však všetko pre to, aby ste zostali vonku v tepelnej pohode? Riziko vyčerpania teplom a dokonca aj úpal je vyššie ako kedykoľvek predtým.

pouzitie-armada

Bezpečnostné zložky

Tepelný stres môže postihnúť všetky vojenské zložky - spôsobiť vážne zranenie tým, ktorí nám slúžia. Nedávne správy o vojenských štatistikách tepelného stresu vrhajú svetlo na tento hlavný problém, ktorý by mohol formovať politiku a v konečnom dôsledku zachrániť životy.

pouzitie-zdravotna-starostlivost

Zdravotná starostlivosť

Krajiny na celom svete boli tvrdo zasiahnuté v dôsledku meniacich sa poveternostných podmienok a globálneho otepľovania. Obzvlášť v oblasti zdravotníctva je často práca spojená s tepelným stresom, kde zdravotní pracovníci používajú neprievzdušné špeciálne odevy.

Preprava zdarma

Pri objednávke nad 200€ bez DPH

Jednoduchá výmena

Pri nepoužitých produktoch

Záruka funkčnosti

Garantované výrobcom INUTEQ

100% Bezpečnosť

Vašich údajov pri objednáv