OSTAŇ V CHLADE A BEZPEČNE VIDITEĽNÝ S REFLEXNÝM CHLADIACIM TRIČKOM – BODYCOOL T-SHIRT HIGH-VIS

Podávať vysoký pracovný výkon v letných horúčavách, alebo v pracovnom prostredí kde je vysoká teplota je nielen o pohode ale aj o bezpečí. Preto vám prinášame reflexné chladiace tričko Bodycool T-Shirt High-Vis, ktoré je vhodné pre všetky profesie, kde je bezpečnosť pri práci prvoradá. Tento inovatívny odev kombinuje chladiacu technológiu a dizajn s vysokou viditeľnosťou, ktorý ponúka nielen pohodlie, ale aj maximálnu bezpečnosť. Je z technológie INUTEQ H2O, je prvé na trhu v súlade s normami ISO20471 Class2 a ANSI Class2. Vyhráva boj proti tepelnému stresu, ponúka osviežujúce riešenie (až do 8 hod. podľa poveternostných podmienok) pre jednotlivcov pracujúcich v podmienkach nízkej až strednej vlhkosti. Jeho účinnosť sa zvyšuje úrovňou prúdenia vzduchu, čo zaisťuje optimálnu úľavu pri chladení (pocitovo až o 15 0C) , keď je to najviac potrebné.

Aktivácia je jednoduchá: Tričko stačí namočiť na cca dve minúty do vody, jemne vytlačiť prebytočnú vodu a v okamihu je pripravené na nosenie.

S INUTEQ-om sme odhodlaní posúvať hranice inovácií, lebo sme vytvorili produkty, ktoré nielen spĺňajú, ale prevyšujú potreby v moderných podmienkach.
S Bodycool T-Shirt High-Vis sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť riešenie, ktoré zvyšuje bezpečnosť, (chladiaci) komfort a výkon na pracovisku. Zaistíme, že profesionáli môžu pracovať bezpečne aj v tých najnáročnejších prostrediach.

Upozornenie: Tričko Bodycool High-Vis bude dostupné od leta 2024 !

 

Preprava zdarma

Pri objednávke nad 200€ bez DPH

Jednoduchá výmena

Pri nepoužitých produktoch

Záruka funkčnosti

Garantované výrobcom INUTEQ

100% Bezpečnosť

Vašich údajov pri objednáv