Partnerstvo so spoločnosťou HEAT-SHIELD

Spoločnosť INUTEQ je šťastná a poctená, že podpísala memorandum o porozumení v spolupráci s HEAT-SHIELD.

HEAT-SHIELD je konzorciom financovaným Európskou úniou, ktoré pozostáva z dvanástich celosvetovo uznávaných výskumných zariadení zameraných na riešenie negatívnych vplyvov zvýšeného tepelného stresu na pracovisku.

INUTEQ je popredná svetová spoločnosť vo vývoji a výrobe inovatívnych technológií osobného chladenia a špecializuje sa na chladiace zariadenia založené na technológiách, ktoré vás udržia v chlade a pomôžu bojovať proti tepelnému stresu.

Novo vytvorená dohoda vytvára silu, ktorá organizáciám umožňuje konzultovať so zamestnávateľmi v priemyselnom sektore, hodnotiť pracovné sily, podávať správy o svojich zisteniach a navrhovať plány a produkty manažmentu tepelného stresu a zmierniť rastúce riziko tepelného stresu v interiéri aj exteriéri pre spoločnosti.

Profesor Lars Nybo, vedúci sektora integratívnej fyziológie z Kodanskej univerzity v Dánsku a súčasť riadiaceho tímu spoločnosti HEAT-SHIELD, uviedol: „Schopnosť pracovať s INUTEQ nám poskytuje ďalší prístup k organizáciám, ktoré majú problémy s tepelným stresom. Vítame spoločnú iniciatívu, ktorá nám naďalej umožňuje bezplatné konzultácie s organizáciami, aj keď teraz s klientmi INUTEQ zameranými na konkrétne skupiny produktov, ktoré napomáhajú k zníženiu tepelného stresu. “

Eric Pellis, generálny riaditeľ INUTEQ, povedal: „Je to skutočne vzrušujúci vývoj, ktorý úzko spolupracuje s HEAT-SHIELD. Impozantný počet vedcov svetovej triedy v rámci konzorcia enormne pomôže rozpoznať a zaznamenať všetky problémy súvisiace s tepelným stresom, pričom navrhneme najlepšiu stratégiu chladenia / riešenie chladiaceho oblečenia na prevenciu a boj proti tepelnému stresu. Tešíme sa na spoluprácu s novými aj existujúcimi klientmi “.

MoP stanovuje tri kľúčové ciele spolupráce; vývoj lepších priemyselných smerníc, spolupráca na terénnych štúdiách s implementáciou a účinnosťou chladiaceho oblečenia a vývoj optimalizovaných riešení chladiaceho pracovného oblečenia.

INUTEQ bude ponúkať bezplatné konzultácie po celom svete pre organizácie s obavami z tepelného stresu, vykonávanie skúšok tepelného stresu a podávanie správ o zisteniach a návrhoch produktov s vedecky schválenými radami od HEAT-SHIELD.

Preprava zdarma

Pri objednávke nad 200€ bez DPH

Jednoduchá výmena

Pri nepoužitých produktoch

Záruka funkčnosti

Garantované výrobcom INUTEQ

100% Bezpečnosť

Vašich údajov pri objednáv